Luottamustehtävät

Kempeleen Kokoomus ry jäsenten luottamustoimet Kempeleen kunnan elimissä 2017–2021

nimi luottamuspaikka tehtävä aikaväli
Janne Malkamäki kunnanvaltuusto jäsen 1.6.2017–31.5.2021
valtuuston vaalilautakunta puheenjohtaja 1.6.2017–31.5.2021
yhteisöllisyysvaliokunta jäsen 1.6.2017–31.5.2019
elinvoimavaliokunta jäsen 1.6.2019–31.5.2021
kunnanhallitus varajäsen 1.6.2019–31.5.2021
Tuula Rauma kunnanvaltuusto jäsen 1.6.2017–31.5.2021
tarkastuslautakunta puheenjohtaja 1.6.2017–31.5.2021
palveluvaliokunta jäsen 1.6.2017–31.5.2021
nimistötoimikunta jäsen 1.6.2017–31.5.2021
Raija Melgin-Keränen kunnanvaltuusto jäsen 1.6.2017–31.5.2021
resurssivaliokunta jäsen 1.6.2017–31.5.2021
viranomaislautakunta jäsen 1.6.2017–31.5.2021
tarkastuslautakunta varajäsen 1.6.2017–31.5.2021
Nelostie E75 ry jäsen 1.6.2017–31.5.2021
Tiina Gallén kunnanvaltuusto 4. varavaltuutettu 1.6.2017–31.5.2021
Lapsi- ja nuorisoneuvosto jäsen 1.6.2017–31.5.2021
yhteisöllisyysvaliokunta varajäsen 1.6.2017–31.5.2019
käräjäoikeuden lautamies jäsen 1.6.2017–31.5.2021
Technoventure Oy jäsen 1.6.2017–31.5.2021
Juha Erkkilä kunnanvaltuusto 5. varajäsen 1.6.2017–31.5.2021
Kempeleen Vesihuolto Oy hallituksen jäsen
PPSHP valtuusto 2017–2018 varajäsen
Veli-Matti Peltola kunnanvaltuusto 6.varasija 1.6.2017–31.5.2021
Oulun seudun ympäristötoimen liikelaitos    

johtokunnan jäsen

 

1.6.2017–31.5.2021

Oulu-Koillismaan liikelaitoksen neuvottelukunnan edustajat  

jäsen

 

1.6.2017–31.5.2021

Kiinteistö Oy Tiilitori varajäsen 1.6.2017–31.5.2021
Technoventure Oy varajäsen 1.6.2017–31.5.2021
Jukka Niskakangas kunnanvaltuusto 7. varasija 1.6.2017–31.5.2021
Oulun Seudun Sähkö varajäsen 1.6.2017–31.5.2021
Juha Hilli kunnanvaltuusto 8. varasija 1.6.2017–31.5.2021
vammaisneuvosto varajäsen 1.6.2017–31.5.2021
seniorineuvosto varajäsen 1.6.2017–31.5.2021
Raimo Tikkanen kunnanvaltuusto 9. varasija 1.6.2017–31.5.2021
vammaisneuvosto jäsen 1.6.2017–31.5.2021
Kiinteistö Oy Tiilitori jäsen 1.6.2017–31.5.2021
Jussi Mäkäräinen kunnanvaltuusto 10. varasija 1.6.2017–31.5.2021
Oulun Seudun Sähkö jäsen 1.6.2017–31.5.2021
Anitta Pellikka seniorineuvosto varapuheenjohtaja 1.6.2017–31.5.2021
keskusvaalilautakunta jäsen 1.6.2017–31.5.2021
Paavo Ruusu kunnanvaltuusto 11.varasija 1.6.2017–31.5.2021
veteraanien neuvottelukunta puheenjohtaja 1.6.2017–31.5.2021
Heikki Rautiala kunnanvaltuusto 12. varasija 1.6.2017–31.5.2021
veteraanien neuvottelukunta varajäsen 1.6.2017–31.5.2021
Juho Kivelä 13. varasija 1.6.2017–31.5.2021
Auli Hahl 14. varasija 1.6.2017–31.5.2021
Kimmo Kokkonen 15. varasija 1.6.2017–31.5.2021

Kempeleen Kokoomus ry jäsenten luottamustoimet Kempeleen seurakunnassa 2015–2018

nimi luottamuspaikka tehtävä aikaväli
Tuula Rauma kirkkovaltuusto jäsen 2015–2018
kirkkoneuvosto varapuheenjohtaja 2015–2018
kasvatustyön johtokunta kirkkoneuvoston edustaja  

2015–2018

Jaakko Okkonen kirkkovaltuusto jäsen 2015–2018
kasvatustyön johtokunta puheenjohtaja 2015–2018
Juho Kivelä kirkkovaltuusto jäsen 2015–2018
kirkkoneuvosto varajäsen 9/2017–2018
diakoniatyön johtokunta jäsen, varapuheenjohtaja  

2015–2018

Outi Huttunen kirkkovaltuusto 1.varajäsen 9/2017–2018
yleisen srk-työn johtokunta jäsen 9/2017–2018
kasvatustyön johtokunta jäsen 2015–2018
lähetystyön johtokunta 1. varajäsen 9/2017–2018
Elina Rautiala kirkkovaltuusto 1. varajäsen 9/2017–2018
yleisen srk-työn johtokunta jäsen 2015–2018
kasvatustyön johtokunta 2. varajäsen 2015–2018
Anitta Pellikka kirkkovaltuusto 3. varajäsen 9/2017–2018
yleisen srk-työn johtokunta 3. varajäsen 2015–2018